0216 426 22 22

Sosyal Medyada Biz}

Kedi Pet Taksi

KEDİ PET TAKSİ

Petzz Taksi ; Kedi dostlarımızın %100 rahat , stressiz ve en konforlu şekilde kedikuaförüne ulaşması için tasarlanmıştır. Dilerseniz petinizle birlikte gelebilirsiniz , dilersenizde petinizi alıp ; kedikuaför hizmetlerini bitirdikten sonra evine bırakabiliriz.

Eğer eviniz , kedi pet kuaförüne uzaksa bu sorununuzu en güvenli , en konforlu yoldan Pet Taksi uygulamasıyla çözüme kavuşturuyoruz.

Geniş , klimalı bir pet takside seyahat edicek olan kedi , köpek dostlarımıza aynı zamanda rahatlatıcı ve sakinleştirci bir hizmet de sunmuş oluyoruz .

Kedi Pet Taksi , Kedi Kuaförü olarak İstanbul / Maltepe bölgesinde anadolu yakasının heryerine 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz.

Yoğun bir tempoyla çalışıyor ve bunun yorgunluğundan dolayı petinize gerekli zamanı ayıramıyorsanız, sizlere en kaliteli hizmeti sunan Petzz Shop ile tanışmanın zamanı geldi demektir.

Maltepe pet taksi hizmetimiz ile adresinizden teslim aldığımız petinizin gerekli bakım işlemlerini gerçekleştirdikten sonra yeniden adresinize teslim ediyoruz. Deneyimli kuaför ustalarımı, petinizin sağlığına zarar verebilecek tüm etkenlerden uzak durarak hassas bir şekilde petinizin bakımını yapmaktadır.

Maltepe kedi köpek taksi hizmeti ile aradığınız kaliteyi en doğru adresten bulmanın keyfini yaşayacaksınız. Dilediğiniz zaman çağrı merkezi numaramızı arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, Maltepe pet taksi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

https://petzztaksi.com/wp-content/uploads/2018/09/pet-taksi-6.jpg