0216 426 22 22

Sosyal Medyada Biz}

Köpek Pet Taksi

KÖPEK PET TAKSİ

Petzz Taksi ; Köpeklerin %100 rahat , stressiz ve en konforlu şekilde köpek kuaförüne ulaşması için tasarlanmıştır. Dilerseniz petinizle birlikte gelebilirsiniz , dilersenizde petinizi alıp ; köpek kuaför hizmetlerini bitirdikten sonra evine bırakabiliriz.

Eğer eviniz , köpek kuaförüne uzaksa bu sorununuzu en güvenli , en konforlu yoldan Pet Taksi uygulamasıyla çözüme kavuşturuyoruz.

Geniş , klimalı bir pet takside seyahat edicek olan köpek , kedi dostlarımıza aynı zamanda rahatlatıcı ve sakinleştirci bir hizmet de sunmuş oluyoruz .

Köpek Pet Taksi , Köpek Kuaförü olarak İstanbul / Maltepe bölgesinde anadolu yakasının heryerine 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz.

Maltepe pet taksi olarak işinizi kolaylaştıracak hizmetleri ayağınıza getiriyoruz. Evinizden aldığımız petinizin kuaför bakımını yaptıktan sonra yeniden evinize teslim ediyoruz. Güvenilir uzman kuaförlerimiz tarafından gerekli tüm bakım işlemlerini gerçekleştirerek petinizin sağlığına değer kattığımız adresimizin Maltepe kedi köpek taksi hizmeti ile rahat edeceksiniz.

Dünyaca bilinen pet şampuanları ve bakım ürünlerini kullanarak petinizin güzelliğine güzellik katıyoruz. Tüy bakımı, kesim işlemleri, banyo ve diğer tüm hizmetlerimizden kolay şekilde yararlanabileceğiniz Maltepe pet taksi hizmetimiz ile hem siz hem de petiniz rahat edecek.

https://petzztaksi.com/wp-content/uploads/2018/09/pet-taksi-6.jpg